Microsite, minisite, weblet?

 

Jedná se o názvy webových stránek, které fungují spíše jako menší, specializované weby, které doplňují hlavní a rozsáhlejší webové prezentace. Jedná se tedy o marketingový nástroj na vlastní url adrese či doméně. Pro účely realitního marketingu se jedná o velmi vhodný a efektivní prostředek pro prezentaci konkrétních nemovitostí či projektu.

Proč jsou tyto stránky vhodné a co obsahují?

Cílem je uvést co více detailních a unikátnách informací, než může být z pravidla uváděno ve standarní webové prezentaci nebo mnohem více, než umožňují internetové portály s nabídkou nemovitostí. Velkou výhodou je také možnost volby vzhledu a vytvoření individuálního obsahu, dle specifikace nemovitosti a potřeb klienta. Moderní je mít na hlavní stránce hezkou fotografii vystihující nemovitost. Důležitý je také popis. Nemělo by jít jen o výčet technických parametrů, ale zájemce krom holých faktů osloví určitě i historie domu či bytu, potenciál, informace o okolí, apod. Určitě nesmí chybět údaj o ceně, fotogalerie, umístění nemovitosti na mapě a trendem dnešní doby jsou videa a videoprohlídky nemovitostí. No a samozřejmě, na závěr se hodí přidat kontakty, aby v případě zájmu bylo jednoduché propojení.  

Díky těmto možnostem poskytují stránky velkou přidanou hodnotu prodávajícím i kupujícím.

Pro představu uvádím několik microsite, které jsme pro naše klienty realizovali:

Prodej penzionu v Lužických horách - www.penzionluzickehory.cz

Prodej penzionu v Naději, nedaleko Cvikova - www.penzioncvikov.cz

Prodej pozemků Dolní Chaloupky 73/53, Praha 10 Záběhlice - www.dolnichaloupky.cz

Prodej rodinné vily s výhledem na Hradčany, Praha 4 - Braník - www.bydlenidobeska.cz

Prodej vily v malebné části Makarské riviéry v městě Podgora - www.vilakelava.eu

Prodej vybaveného bytu 1+kk s balkonem, sklepní kójí a garážovým stáním - www.prodej-bytu-preucilova.cz

Pronájem bytu 2+kk, U Menhiru III, Zbuzany - www.pronajemzbuzany.cz

Máte-li zájem o zpracování profesionální prezentace respektive prodej či pronájem Vaší nemovitosti v Praze či Středočeském kraji, obraťte se na mne, rád se Vám budu věnovat.