Rozšiřujeme tým, pojďte se přidat a stát se šampiony v realitním businnesu.

 

Co Vám můžeme nabídnout?

 • Dlouhodobý nadstandardní příjem - naším cílem není jednorázová zakázka. 
 • Maximální mediální podporu Vaší osoby (osobní webové stránky, sociální sítě, atd.).
 • Sofistikovaný systém akvizice zakázek.
 • Transparentní online systém pro klienty.
 • Informační online systém pro maximální usnadnění Vaší činnosti.
 • Připravené obchody čekající na dokončení.
 • Zázemí prosperující společnosti s dlouholetou praxí. 
 • Podporu zkušených kolegů.
 • Průběžné vzdělávání nejen v oblasti realit.
 • Přijetí Vaší osoby, jako obchodního partnera. Společný cíl je pro nás prioritou.

Pracovní náplň pozice realitní makléř Adomus - reality jinak, tvoří činnosti, vedoucí k dosažení našich společných cílů. Vydefinujeme je nejlépe tak, že si představte situaci, kdybyste měli našim klientům odpovědět na tři základní otázky:

CO NABÍZÍME? 

 • Kvalitu, transparentnost a profesionalitu za každé situace.
 • Komplexní realitní servis od A do Z podpořený propracovaným online informačním systémem.
 • Individuální přístup ke každému zákazníkovi.
 • Vlastní právní oddělení, daňové poradce, odborníky na znalecké posudky a odhady nemovitostí.

JAK TO DĚLÁME? 

 • Zakládáme si na transparentnosti pronájmu či prodeje nemovitosti.
 • Na prvním místě je pro nás vždy spokojenost zákazníka.
 • Poskytujeme zákazníkovi online přístup do našeho vlastního informačního systému sledování zakázek. Systém jej následně v reálném čase a nezkresleně informuje o průběhu všech obchodních případů, na kterých se podílí.
 • Nepřetržitě kontrolujeme profesionalitu, odbornost a morální vlastnosti našich makléřů.
 • Spolupracujeme pouze s certifikovanými realitními makléři.
 • Realitní makléři jsou našimi obchodními partnery, ne podřízenými zaměstnanci, a proto mají vlastní zájem a motivaci poskytnout zákazníkovi ty nejlepší služby.
 • Neustále pracujeme na zlepšování našich služeb.

PROČ TO DĚLÁME? 

 • Máme zájem o dlouhodobý vztah s našimi zákazníky, ne o jednorázovou zakázku. Jsme přesvědčeni, že zákazník s vlastní dobrou zkušeností je pro nás tou nejlepší reklamou a nebojí se doporučit naše služby svým blízkým.
 • Vážíme si takových doporučení a umíme je ocenit, a proto všichni naši zákazníci mají příležitost spolupracovat v rámci systému Adomus – reality a finance jinak a profitovat z vlastních realizovaných doporučení na území celé ČR.
 • Měníme realitní trh a ukazujeme zákazníkům, že v ČR ještě stále existuje realitní společnost, které záleží především na korektnosti a solidnosti uzavřeného obchodu.

Proč právě k nám?

S námi nevyděláte jen jednorázové peníze, ale budete opakovaně profitovat. Nebudeme Vám však lhát, práce realitního makléře je tvrdá a náročná, ale pokud máte dostatek odhodlání a cílevědomosti, zajistí Vám dlouhodobé nadprůměrné finanční příjmy. Nenabízíme lepší služební auto, více bonusů, ani hezčí nebo větší kancelář. To, co nabízíme, je profesionální zázemí prosperující společnosti, odborníci, na které se můžete kdykoliv obrátit s prosbou o radu, zajištění průběžného vzdělávání v oblasti realit, ale především již připravené obchody z naší tipařské sítě, u kterých očekáváme, že je dovedete do úspěšného konce.

Zaujal Vás některý z životních příběhů našich makléřů a třeba se v něm i lehce poznáváte? Zanechte nám kontakt a my se Vám nezávazně ozveme - matous.kozumplik@adomus.cz nebo http://matouskozumplik.cz/#kontakty

 

Přečtěte si některý z životních příběhů našich makléřů, třeba se vněm i lehce poznáte...

Ivo

Byl jsem zaměstnanec a už dlouhou dobu. Svou práci jsem vždy vykonával, jak nejlépe jsem dovedl, ale byl jsem vždy limitován tarifní třídou. Ať děláte, co děláte, odpracujete si minimálně 8 hodin a pak jdete domů s jistotou. Bohužel někdy je potřeba se zamyslet, zda je toto jistota nebo rutina a stereotyp. Jelikož jsem chtěl sobě i rodině dopřát určitou životní změnu, pořídili jsme si rodinný dům, který jsme z části financovali hypotékou. V té době jsem začal přemýšlet o přivýdělku. Docela náhodou mi byla sjednána schůzka s majitelem franchisy Adomus – reality jinak. Během našeho rozhovoru jsem postupně přicházel na to, že by nebylo od věci vyzkoušet i práci realitního makléře a, světe div se, již jí vykonávám třetím rokem. Je to totiž jedna z mála prací, kde doopravdy platí: "Vyděláš tolik, jak se snažíš a kolik se tomu věnuješ".

Všem, kteří o práci realitního makléře usilují proto radím: „Vyzkoušejte si tuto práci, je skvělá. Navíc, pokud si ji nevyzkoušíte, nebudete vědět, zda je to pravda nebo ne".

Kristýna

Začít pracovat ve společnosti Adomus - reality jinak, pro mne byla především velká výzva. Nikdy jsem se v tomto oboru příliš nepohybovala a nebyla jsem si úplně jistá, jestli zrovna reality budou můj šálek kávy. Vzhledem k tomu, že jsem s realitkami nikdy neměla potřebu nijak spolupracovat, těžko jsem si dokázala představit, že bych mohla být realitním makléřem. Nicméně možná právě o to více mne zajímalo, jak to v této sféře funguje a rozhodla jsem se výzvě postavit. Troufám si říci, že mé rozhodnutí bylo dobré, ne-li to nejlepší, jaké jsem prozatím udělala. Vždy jsem si přála spolupracovat s lidmi, kteří táhnou za jeden provaz a věří v to, co dělají. Po velice krátké době jsem pochopila celou myšlenku této společnosti a to byl pro mne ten nejzásadnější moment.

Dnes jsem šťastná, že dělám něco, co mě opravdu naplňuje, v čem vidím smysl a v čem jsem odhodlaná se neustále zdokonalovat. Jsem šťastná za to, že se nám každý den daří ukázat, že to opravdu děláme jinak.

Tomáš

Čas od času se každý z nás dostane do situace, kdy se rozhodujeme jakým směrem se v pracovním životě dále vydat. Tato zdánlivě  běžná věc se přihodila i mě.  Jakmile jsem si setřídil své priority, potřeby, myšlenky a cíle, dospěl jsme k názoru, že oblast realit je to, co by mě mohlo do budoucna bavit. Lákala mě myšlenka, že budu tím, kdo klientům pomůže k lepšímu a spokojenému životu a také jsem hledal profesi, ve které je mé finanční ohodnocení zrcadlem mého přístupu k práci, nasazení a ochoty udělat něco navíc. Měl jsem to štěstí, že jsem narazil na společnost Adomus – reality jinak a lidi, jejichž přístup k prodeji nemovitostí je naprosto výjimečný. Dnes již mohu říct, že jsem se rozhodl správně.

Není lepší pocit než když si na Vás vzpomene klient, kterému jste pomohli k vlastnímu vytouženému bydlení, a pozve Vás na kávu a kus řeči jako poděkování za dobře odvedenou práci. To je smysl života, který jsem hledal a díky Adomus – reality jinak i našel.

Pavla

Mám zásadu, do každé práce jdu s vervou a s velkým ideálem. Takto jsem nastoupila i do svého předchozího zaměstnání, kde jsem strávila nakonec celkem čtyřiadvacet let, z toho osm posledních let na manažerské pozici. Bohužel, pokud firmu začne řídit kamarád kamaráda a ne odborník, je zaděláno zpravidla na problém. Měla jsem možnost bojovat a nebo odejít. Bojovala jsem poslední dva roky, ale bylo to na úkor lidí, které jsem měla ráda, a proto jsem nakonec raději zvolila odchod. Mým koníčkem jsou stavby a jejich historie, zahrada a péče o náš dům. Ráda také dělám lidem radost, což je, jak jsem zjistila, skvělá kombinace pro práci realitního makléře.

Pro společnost Adomus – reality jinak jsem začala dělat, protože věřím jejich konceptu a také proto, že mě nakazili svým pracovním nadšením. Nyní už zase chodím do práce ráda a pevně doufám, že to tak již zůstane.